Mix mastering online - Studio nagrań Stereosound - Sprawdź!

MIX MASTERING


MIX MASTERING ONLINE


Osiągnij ze mną profesjonalne brzmienie. Mix i mastering to jeden z etapów tworzenia projektu muzycznego oraz pozostałych zarejestrowanych materiałów dźwiękowych wymagających odpowiedniego przygotowania do ich odtwarzania w tzw. szerokiej dystrybucji. Tematyką tą zajmuje się już od ponad 20 lat, dlatego macie pewność, że Wasz materiał trafił w dobre ręce. Jeżeli chcecie dopieścić swój materiał przed jego upublicznieniem, tak aby finalnie brzmiał jak np. utwór referencyjny na którym się wzorowaliście to zapraszam do współpracy.


Dlaczego post produkcja, czyli takie usługi jak mix mastering utworów oraz projektów dźwiękowych są ważne?


Skorzystanie z moich usług daje Wam pewność, że Wasze projekty będą brzmiały profesjonalnie na każdym sprzęcie audio.
Jeżeli chodzi o moje doświadczenie to działam w szerokim zakresie gatunków muzycznych. Moje doświadczenie to muzyka typu POP, Rock, Akustyka, Elektronika, Muzyka klubowa, Dance i Hip-Hop. W każdym z tych gatunków zapewnię Wam profesjonalne brzmienie z zachowaniem odpowiedniej dynamiki dźwięku.
Jeżeli Wasza muzyka wymaga sporej ilości dźwięków basowych i co za tym idzie odpowiedniej dynamiki w tym spektrum częstotliwości, to w moim studio nagrań mam odpowiednio przystosowany odsłuch do tego, aby odpowiednio skorygować ten zakres dźwiękowy i nadać Waszym instrumentom perkusyjnym i basowym idealnie dopasowane w miksie brzmienie.
Miks i mastering online - specjalizuję się w takiej formie wykonywania pracy, tak więc nie ważne gdzie jesteście, wszystkie usługi mogę dla Was wykonać przez internet. Na życzenie mogę także przeprowadzić sesję na żywou u mnie z klientem. W tym momencie będziecie mieli możliwość zapoznania się z tym jak stworzyć odpowiedni mix utworu i dokonać profesjonalnego masteringu. Jeżeli interesuje Was ta druga opcja to proszę o kontakt przez formularz lub telefon, e mail.

CENNIK:- mix mastering online pojedynczego utworu 400 PLN
- mastering pojedynczego utworu już od 100 PLN* (w razie zainteresowania więcej szczegółów podam na email)


MIX - NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?


PORADY DOTYCZĄCE NADSYŁANEGO MATERIAŁU - MIX
Dla wszystkich zainteresowanych proszę najpierw o przesłanie utworu, który ma być zmiksowany, aby ustalić szczegóły dotyczące projektu. Mix - praca z miksem zajmuje 2-4 dni roboczych. Na życzenie mogę wykonać daną usługę szybciej.
WAŻNE, PROSZĘ PRZECZYTAĆ UWAŻNIE !!! (PORADY DOTYCZĄCE PRZYSYŁANYCH PROJEKTÓW):
– bardzo proszę o dokładne nazwanie wszystkich ścieżek projektu (stemów- ścieżek zgrupowanych instrumentów ) np. dla ścieżki z basem – bass.wav, hihaty – hihat.wav, wokal – wokal.wav itp. – możecie wysyłać pojedyncze ścieżki audio w całości (większość sekwencerów ma możliwość eksportowania wszystkich ścieżek oddzielnie jednorazowo, jeżeli nie jesteście pewni jak to zrobić proszę o kontakt na maila na maila i chętnie pomogę) – roździelczość scieżek powinna być minimum 24bit/44.1 khz, pozwala to na uzyskanie wysokiej jakości miksu, na żądanie mogę pracować także w innych rozdzielczościach, proszę tylko zaznaczyć to podczas przesyłania projektu – proszę o podanie dokładnego tempa lub temp ścieżek w waszym projekcie – proszę także o wysłanie miksu waszego utworu w całości celem przesłuchania jego wstępnej wersji oraz wskazanie jednego lub dwóch utworów referencyjnych. Po wykonaniu usługi do waszej dyspozycji zostanie przekazany plik audio w formacie wav w rozdzielczości (link z adresem do ściągnięcia pliku): – 44.1khz/24 bit WAV

MASTERING - NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?PORADY DOTYCZĄCE MASTERINGU i STEM MASTERINGU.

*stem mastering – to opcja finalizacji projektu w oparciu o wyeksportowane grupy instrumentów czyli np. instrumenty perkusyjne, wokale, instrumenty, efekty itp., dzięki tej formule można jeszcze na tym etapie uzyskać lepszy rezultat, dlatego w przypadku zainteresowania tą opcją masteringu proszę o kontakt celem dogadania szczegółów. Termin wykonania usługi to 2 dni robocze. Na życzenie mogę wykonać usługę masteringu szybciej (proszę o kontakt na e mail celem ustalenia warunków). Po wykonaniu usługi masteringu do dyspozycji klienta zostaną przekazane 3 pliki, 2 w formacie wav i jeden mp3(link zostanie przesłany mailem): – 44.1khz/16 bit WAV(CD jakość) – 44.1khz/24 bit WAV – plik MP3 320 kbs (najwyższa jakość kompresji)*stem mastering – to opcja finalizacji projektu w oparciu o wyeksportowane grupy instrumentów czyli np. instrumenty perkusyjne, wokale, instrumenty, efekty itp., dzięki tej formule można jeszcze na tym etapie uzyskać lepszy rezultat, dlatego w przypadku zainteresowania tą techniką masteringową proszę o kontakt celem dogadania szczegółów. Termin wykonania usługi to 2 dni robocze. Na życzenie mogę wykonać daną usługę szybciej (proszę o kontakt na maila celem ustalenia warunków). Po wykonaniu usługi do dyspozycji klienta zostaną przekazane 3 pliki (link zostanie przesłany mailem): – 44.1khz/16 bit WAV(CD jakość) – 44.1khz/24 bit WAV – plik MP3 320 kbs (najwyższa jakość kompresji) Na życzenie mogę również udostępnić pliki w innych rozszerzeniach np. FLAC, AAF, AIF (proszę tylko o zaznaczenie tego w mailu). W mojej pracy staram się zawsze znaleźć właściwą proporcję pomiędzy głośnością a dynamiką. Jeżeli chcesz aby twój utwór/miks był pogłośniony do granic możliwości przy dalszym zachowaniu jego czystości daj mi o tym znać zanim zacznę nad nim pracę. Na życzenie mogę również udostępnić pliki w innych rozszerzeniach np. FLAC, AAF, AIF (proszę tylko o zaznaczenie tego w mailu). W mojej pracy staram się zawsze znaleźć właściwą proporcję pomiędzy głośnością a dynamiką. Jeżeli chcesz aby twój utwór/miks był pogłośniony do granic możliwości przy dalszym zachowaniu jego czystości daj mi o tym znać zanim zacznę nad nim pracę. Przesyłanie plików: Proszę o wystawienie plików na jeden z serwisów do trzymania danych (POLECAM wetransfer – 2gb za darmo i bardzo prosty sposób zarządzania przesyłanymi plikami), jeżeli macie z tym problem na żądanie mogę udostępnić FTP, na który będziecie mogli wrzucić swoje pliki audio. Istnieje także możliwość wysłania do mnie płyty CD/DVD.
Jeżeli zainteresowała Was ta oferta, to proszę o kontakt za pomocą poniższego formularza, celem dogadania szczegółów i dostępnych terminów.Skontaktuj się już dziś!