Studio nagrań cennik - usługi studyjne i szkolenia, Katowice i Online.

CO I ZA ILE MOGĘ ZAOFEROWAĆ?

STUDIO NAGRAŃ

dla wokalistów, instrumentalistów i podkastowców

Studio stereosound oferuje:

usługi rejestracji dźwiękowej.

Zapraszam wszystkich wokalistów, muzyków chcących zarejestrować nagranie pojedynczego instrumentu oraz podcastowców do skorzystania z oferty.

Cennik: koszt usługi za nagranie to 80 PLN za godzinę. Cena zawiera profesjonalne nagranie materiału, moją asystę w studio oraz edycję dźwiękową materiału (miks i mastering wyceniany jest osobno. Zapytaj mnie przez formularz kontaktowy aby poznać dokładny cennik).

MIX I MASTERING ONLINE

osiągnij ze mną profesjonalne brzmienie

Wznieś ze mną swoje projekty muzyczne na wyższy poziom.

Wyprodukowałeś swój utwór lub płytę?Szukasz drugich uszu i specjalisty, który dopieści twój materiał, tak aby całość brzmiała profesjonalnie na każdym sprzęcie muzycznym? Zapraszam do skorzystania z usługi miksu i masteringu w moim studio nagrań.

Koszt miksu i masteringu pojedynczego utworu już od 400 PLN (cennik może ulec zmianie ze względu na kompleksowość projektu oraz wybór narzędzi z jakich będę korzystał np. czy będzie to miks i mastering cyfrowy, czy analogowo-cyfrowy).

Jeżeli masz już wyprodukowany i zmiksowany utwór i chcesz tylko, abym zajął się jego masteringiem to koszt takiej usługi zaczyna się już od 100 PLN (cennik może ulec zmianie ze względu na wybór narzędzi przez klienta, czyli czy mam przygotować mastering cyfrowy, czy cyfrowo-analogowy).

PRODUKCJA MUZYKI

oferta dla wokalistów i muzyków

Jeżeli masz pomysł na utwór i brakuje Ci doświadczenia w produkcji, lub jesteś wokalistką/wokalistą, która/który potrzebuje oryginalnego podkładu muzycznego do swojego tekstu to zapraszam do współpracy.

Cennik: koszt przygotowania pojedynczej produkcji to 2500 PLN (cena zawiera wyprodukowanie utworu, jego miks i mastering). Po wykonaniu pracy prawa do produkcji przechodzą na klienta w 100%. Wspierane gatunki muzyczne to nowoczesna muzyka popowa, muzyka elektroniczna oraz muzyka taneczna. Istnieje możliwość przygotowania produkcji w mniejszym budżecie, jeżeli będę widział, że utwór lub projekt ma potencjał komercyjny. W takim wypadku cennik usługi ustalany jest indywidualnie.

SZKOLENIA MUZYCZNE

wznieś swoją wiedzę na wyższy poziom

Jeżeli chciałbyś uzupełnić swoją wiedzę z obsługi programów muzycznych takich jak Logic Pro, Ableton Live lub Reaper lub szukasz wsparcia w temacie produkcji, miksu i masteringu muzyki w tych programach, to zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleniową na stronie.

Działką szkoleniową zajmuję się już od ponad 8 lat, tak więc możesz mieć pewność, że oprócz posiadanej wiedzy przekażę Ci ją w odpowiedni sposób. Oferuję szkolenia w trybie bezpośredniego zakupu na stronie, szkolenia indywidualne online oraz szkolenia indywidualne u mnie w studio. Dodatkowo regularnie prowadzę warsztaty muzyczne w wybranych studiach w Polsce, tak więc proszę o sprawdzanie aktualnej oferty na stronie.

WYNAJEM STUDIA NAGRANIOWEGO

usługi dodatkowe

Dla wszystkich osób zainteresowanych, które szukają miejsca do wyprodukowania utworu wraz z moją asystą i skorzystania z mojego sprzętu studyjnego oferuję opcję studia na godziny. Koszt takiej usługi to 80 PLN za każdą rozpoczętą godzinę.

Na miejscu można skorzystać z sprzętu cyfrowego, jak i analogowego do wykorzystania w Waszych projektach muzycznych. Wszystko w ramach mojej asysty, tak więc nie będziecie mieli problemów przestojowych :).