STUDIO STEREOSOUND

CO OFERUJEMY?Studio nagrań stereosound oferuje usługi rejestracji partii wokalnych oraz pojedynczych instrumentów muzycznych pod okiem producenta muzycznego i inżyniera dźwięku z ponad 20 letnim doświadczeniem. Chcecie zarejestrować swoje partie wokalne? Szukacie miejsca do nagrania podkastu? Gracie na instrumencie i szukacie kogoś, kto pomoże Wam go profesjonalnie zarejestrować? Chcecie wyprodukować dobrze brzmiący utwór i szukacie kogoś, kto pomoże Wam zrealizować ten cel? Chcecie się nauczyć obsługiwać programy muzyczne, produkować muzykę, lub miksować i masteringować utwory muzyczne? Jeżeli odpowiedzieliście TAK na jedno z tych pytań to w moim studio nagrań mogę to dla Was to wszystko zrealizować w miłej i profesjonalnej atmosferze.

CENNIK:

  • nagranie partii wokalnych lub instrumentu - 100 PLN za godzinę
  • nagranie partii wokalnych lub instrumentu wraz z montażem,  miksem i masteringiem - 300 PLN za utwór (w przypadku większej ilości utworów wycena jest indywidualna, w cenę wliczone są 2 godziny rejestracji w studio)
  • nagranie partii wokalnych lub instrumentu wraz z studyjnym klipem wideo - 550 PLN od utworu (w cenę wliczone są 2 godziny rejestracji)

Moje studio mieści się w Siemianowicach Śląskich, to około 10 do 15 min. jazdy od centrum Katowic. Do studia nagrań zapraszam w tygodniu jak i weekend, po uprzednim dogadaniu terminów. Oprócz pracy na miejscu w ramach mojego studia nagrań oferuję także swoje usługi w trybie mix i mastering online. Jeżeli szukacie kogoś do współpracy na odległość, kto ma zająć się post produkcją i finalizacją projektów audio i muzycznych to trafiliście w dobre miejsce.
Zapraszam do działu PORTFOLIO, gdzie możecie zapoznać się z moimi wybranymi realizacjami.
Pomieszczenie zostało przygotowane akustycznie do rejestracji oraz mixu i masteringu, dlatego możecie być pewni, że wspólnie uzyskamy rezultaty wysokiej jakości. Do swojej pracy w studio nagrań wykorzystuję instrumenty i narzędzia w formie cyfrowej, jak i analogowej. Możliwość skorzystania z tych dwóch torów w moim studio muzycznym daje gwarancję bardzo dobrego rezultatu finalnego.
Dla zainteresowanych osób oferuję także w moim studiu muzycznym możliwość zarejestrowania wideo klipu studyjnego. Na miejscu posiadam profesjonalne oświetlenie oraz optykę, gwarantującą uzyskanie wysokiego rezultatu audio-wideo.
Szukacie szkoleń w tematach takich jak produkcja muzyki, mix mastering i obsługa programów takich jak Ableton Live lub Logic Pro? Zapraszam do mojego katalogu szkoleń.

STUDIO MUZYCZNE

- POMIESZCZENIE I AKUSTYKA

Pomieszczenie studyjne jest profesjonalnie zaadaptowaną przestrzenią gotową do rejestracji zewnętrznych źródeł oraz miksowania i masteringu muzyki. Moje studio, tak jak już wspomniałem powyżej zostało odpowiednio przygotowane do tego, aby zarejestrować źródło w wysokiej jakości oraz dzięki odpowiedniemu zbalansowaniu częstotliwości post produkcja, czyli mix i mastering projektów audio i muzycznych może być zrealizowana w odpowiedni sposób.
Materiały zastosowane do zaadoptowania studia:

Panele akustyczne isover 80

Zapewniają szerokopasmową absorpcję w pomieszczeniu. Podpowiedź: dzięki poprawnemu zainstalowaniu tych elementów w pomieszczeniu możemy zdecydowanie poprawić odsłuch w najniższym rejestrze częstotliwości. Czyli jeżeli w waszym pomieszczeniu słyszcie za dużo "tłuczenia" się na elementach takich jak stopa i bas to warto zainwestować w tego typu rozwiązanie, gdyż zdecydowanie wpłynie na poprawę naszego pola odsłuchowego.

Drewniane dyfuzory Schroedera

Mają za zadanie sferyczne rozpraszanie fal w pomieszczeniu. Ich działanie jest nastawione na poprawę brzmienia środkowego pasma częstotliwości w pomieszczeniach. Podpowiedź: czyli te elementy dobrze wpływają na redukcję echa w pomieszczeniu. jeżeli wcześniej zadbaliście już o szerokie pasmo, np. poprzez zastosowanie paneli akustycznych, to uzupełnienie ich dyfuzorami, szczególnie jeżeli planujecie rejestrować zewnętrzne źródła wpłynie zdecydowanie pozytywnie na dopieszczenie akustyki naszego pomieszczenia.

Dyfuzory Schroedera wykonane ze styroduru

Lekka konstrukcja zapewniająca rozproszenie fal w zakresie środkowych częstotliwości. Podpowiedź: podobnie jak drewniane dyfuzory, te elementy także skupiają się na rozbijaniu fal i skracaniu echa w pomieszczeniu, celem uzyskania jak najlepszego pola do realizacji dźwięku.

Pianki Akustyczne Basotect

Zainstalowane na suficie studia nagrań pianki minimalizują efekt echa w pomieszczeniu. Finalnie poprzez zastosowanie tych wszystkich elementów chciałem mieć możliwość profesjonalnego zarejestrowania źródła zewnętrznego bez korzystania z takich opcji jak kabina wokalna itp. Lubię mieć bezpośredni kontakt z klientem, co przekłada się zdecydowanie na uzyskanie najlepszego performansu. Poza tym nie jestem zwolennikiem 100 % suchych pomieszczeń. Żeby całość brzmiała realnie po rejestracji lubię mieć minimalną ilość "powietrza" w nagraniach. Oczywiście na życzenie jednak mogę uzyskać tego typu efekt :suchości" poprzez dostawienie dodatkowych paneli w studio nagrań.

Wojciech Klecki

Producent muzyczny, Inżynier Dźwięku, Szkoleniowiec, Marketingowiec


W razie jakichkolwiek pytań pisz śmiało lub skontaktuj się ze mną na facebooku. Klikając na moje zdjęcie po prawej przejdziecie na mój kanał youtube. Znajdziecie tam sporą dawkę darmowej wiedzy oraz moich relacji ze studio nagrań w czasie których podejmuje tematy związane z branżą muzyczną, produkcją muzyki oraz miksem i masteringiem muzyki. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia i subskrypcji, aby być na bieżąco.

PASJA I DOŚWIADCZENIE

Ponad 20 lat doświadczenia w branży muzycznej.

Produkcją muzyki zająłem się pod koniec lat 90tych. Pasja ta z czasem przerodziła się w coś większego. Dzięki temu już od prawie 10 lat działam także w temacie mix i mastering muzyki dla zespołów i indywidualnych klientów . W 2012 roku uruchomiłem projekt szkoleniowy w ramach którego do dnia dzisiejszego zrealizowałem ponad 100 godzin materiałów wideo oraz brałem udział w wielu warsztatach. Celem tego projektu jest pomoc oraz dzielenie się wiedzą, tak aby mogliście w ramach swoich działań muzycznych uzyskać jak najlepsze rezultaty. Z początkiem roku 2020, tak na przekór wszystkiemu co się działo wokół uruchomiłem studio nagrań w którym dodatkowo zajmuję się realizacją projektów audio oraz rejestracją partii wokalnych i instrumentów. Studio ma charakter projektowy, nie jest to jedno z tych wielkich :), wręcz przeciwnie, ale idealnie odpowiada na moje i dzisiejsze potrzeby rynku muzycznego. Stawiam na przyjemną oraz profesjonalną atmosferę, dlatego możecie być pewni, że finalny efekt Was nie zawiedzie, a przy okazji z tego względu, że lubię się dzielić wiedzą wizyta w moim studio, zdecydowanie przełoży się także na doszkolenie w tematach produkcji muzyki, mix i mastering, obsługi programów muzycznych oraz realizacji dźwięku.

GDZIE I CO?

rejestracja wokali i instrumentów

Studio muzyczne Stereosound znajduje się na Śląsku (niedaleko miasta Katowice),

w którym w profesjonalny sposób będziecie mogli zarejestrować swoje partie wokalne lub pojedynczy instrument. Jeżeli szukacie tego typu usług to zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przez e mail. Moje studio nagrań mieści się w Siemianowicach Śląskich (tylko 10 -15min. jazdą samochodem od miasta Katowice). Oferuję elastyczne godziny otwarcia, dlatego pracę mogę wykonywać zarówno w tygodniu, jak i w weekendy w godzinach ustalonych po uprzedniej rozmowie z klientem. Na koncie mam mnóstwo zadowolonych klientów. W branży działam już od ponad 20 lat. Przy okazji szkolenia prowadzę od ponad 8 lat. Dlatego oprócz profesjonalnego rezultatu możecie także liczyć na miła atmosferę. Szukacie opinii na mój temat? Sprawdźcie między innymi moją wizytówkę Google. Wystarczy tylko w wyszukiwarce wpisać nazwę mojego studia: Stereosound.

Studio muzyczne Stereosound Katowice daje możliwość realizacji podcastu,

z opcją zarejestrowania całości także w formie wideo (wycena za wideo rejestrację ustalana jest indywidualnie). Przykład serii podcastów jakie nagrałem w moim studio nagrań dla agencji marketingowej Silence! znajdziecie tutaj. Na bieżąco współpracuję także z Mindy App. W jej ramach zrealizowałem już szkolenia oraz podcasty w tematyce psychologiczno-społecznej. Studio może zrealizować podcast gdzie jednocześnie może brać w nim udział maksimum 3 osoby. Całość zostaje profesjonalnie zarejestrowana i obrobiona, celem odpowiedniego przygotowania do dystrybycji w siec. Dlatego możecie mieć pewność, że Wasz podcast będzie bardzo dobrze brzmiał na każdej platformie streamingowej takiej jak np. youtube, spotify, itunes, czy też spreaker.

ZREALIZUJ SWÓJ GŁOS DO REKLAM


Studio nagrań Stereosound Katowice to także audio rejestracja i obróbka materiałów dźwiękowych do reklam.

Jak szukacie miejsca w którym możecie zarejestrować partie wokalne do reklam oraz zająć się jego miksem i masteringiem z podkładem muzycznym to zapraszam do współpracy. Na swoim koncie mam wieloletnią współpracę z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie w tej materii oraz realizowałem materiał dla TVP Polska, jak i jej ośrodków regionalnych. Jakość w tym temacie jest najważniejsza, dlatego każdy materiał reklamowy, czy też medialny musi brzmieć zawodowo i z odpowiednią dynamiką na każdym sprzęcie. Korzystając z usług mojej osoby, będziecie mieli pewność, że Wasz materiał zostanie odpowiednio przygotowany i spełni swoje zadanie, czy to w internecie, czy też w radiu lub w telewizji.

Nagraj swoje partie wokalne i dźwiękowe do podkładu muzycznego.

Oferta skierowana jest do dzieci jak i osób dorosłych, tak więc jeżeli chcesz komuś też sprawić ciekawy prezent na urodziny to proszę o kontakt i zapraszam do studia nagrań. Nie przejmuj się, że masz problemy ze śpiewaniem. Ważne, że to lubisz. Na miejscu podpowiem, jak poprawnie zarejestrować wokal i później w ramach usługi zajmę się jego obróbką. Tak więc wszystkie niedoskonałości z nierównym śpiewaniem, nie strojeniem zostaną usunięte i całość zostanie wyprodukowana z podkładem muzycznym w profesjonalny sposób. Narzędzia do edycji naprawdę dają radę w dzisiejszych czasach, dlatego nawet z przeciętnego nagrania da się sporo wyciągnąć dobrego.

NAGRAJ SWÓJ INSTRUMENT I WIDEO KLIP W STUDIO


Działasz jako instrumentalista online Zarejestruj swój instrument w moim studio nagrań przy asyście inżyniera dźwięku, aby uzyskać profesjonalny rezultat. Na miejscu macie także możliwość skorzystania z takich usług jak mix i mastering. Popularna staje się usługa oferowania rejestracji swojego instrumentu na potrzeby producentów muzycznych z całego świata w formie online. Dzięki współpracy ze mną, kiedy dostajecie zlecenie możecie u mnie zarejestrować odpowiednie partie (uprzednio poddane post produkcji, czyli takim etapom jak mix i mastering) i później wysyłacie to do osoby, z którą współpracujecie w ramach projektu muzycznego.

Cena za usługę to 100 PLN za godzinę nagrywania w studio nagrań. W cenę wliczona jest moja rejestracja materiału. Koszt jego post edycji, to 100 PLN za godzinę - w ramach tej usługi oferuję wyrównanie do skali czasowej, dostrojenie dźwiękowe i przygotowanie profesjonalnie brzmiącego rezultatu. Jeśli interesuje Was opcja zmiksowania zarejestrowanego materiału do gotowego utworu muzycznego wraz z jego masteringiem to zapraszam do zakładki mix mastering po więcej szczegółów.

Dla wszystkich którzy chcą także zarejestrować swoje nagranie w wersji audio-wideo oferuję możliwość przygotowania takiego klipu.Oferta idealnie sprawdzi się w przypadku kiedy budujecie swoje portfolio w sieci jako wokaliści lub instrumentaliści lub także jako prezent urodzinowy. Koszt nagrania takiego klipu u mnie w studio to 550 PLN (w cenę wliczone są 2 godziny rejestracji audio, post produkcja oraz nagranie wideo klipu). Szczególnie zachęcam osoby, które chcą wzmocnić swój wizerunek w sieci do skorzystania z tej usługi. W niedrogi sposób możecie przygotować zawodowy materiał, który następnie można będzie udostępnić na swoim kanale youtube. Oprócz muzyki zajmuje się także marketingiem w sieci, dlatego na miejscu będę Wam w stanie także podpowiedzieć, jakie macie możliwości w tym medium społecznościowym i nie tylko, jeżeli chodzi o promowanie takich treści, aby przebić się w branży muzycznej.

Jeżeli zainteresowała Was oferta mojego studia nagrań, to proszę o kontakt za pomocą poniższego formularza lub telefon, e mail, celem dogadania szczegółów i dostępnych terminów.

Skontaktuj się już dziś!