KLIENCI I REALIZACJE - Stereosound - studio nagrań, mix i mastering, mastering online produkcja muzyki, szkolenia

KLIENCI I REALIZACJE

DZIĘKUJĘ ZA SKORZYSTANIE ZE STUDIA STEREOSOUND


Pod spodem znajdziecie wybrane prace artystów z jakimi miałem przyjemność współpracować na przestrzeni lat. Jeżeli podoba Wam się to co słyszycie to zapraszam do kontaktu.

KAJA GNIECIOSZEK - JESZCZE RAZ

miks i mastering wraz z Grzegorzem Ryba

Kaja jest młodą artystką, ale z roku na rok prezentuje coraz lepszy warsztat, czego dowodem jest jej ostatni singiel "Jeszcze raz". Wraz z Grzegorzem Ryba zająłem się miksem i masteringiem tego utworu.

WIKTORIA TRACZ - BEAT IS OFF

miks i mastering

Wiktoria jest młodą artystką. Brała udział w the Voice of Kids w którym z sukcesami występowała przed ogólnopolską publicznością. Utwór nad którym pracowałem wymagał finalnego dopieszczenia, dlatego cieszę się, że miałem przyjemność zająć się jego miksem i masteringiem.

BLUE MAGICIAN - BLOOM EP

miks i mastering

Blue Magician w składzie (Jan Rozwadowski, Julia Chlastacz, Wiktor Waniek) przygotowali bardzo fajną EPkę w ramach której zająłem się jej miksem i masteringiem. Muszę przyznać, że chociaż utwory są proste jeżeli chodzi o strukturę, ze względu na bardziej domową jakość nagrań sporo musiałem włożyć swojej pracy, aby finalny rezultat był zadowalający dla nas wszystkich. Na szczęście był potencjał w utworach i finalnie udało się tego dokonać.

RAGAZZO - WAWA LOVE

miks i mastering

Raga to kolejny młody artysta, z którym miałem przyjemność współpracować. Utwór ten to nie jako hymn na temat Warszawy, który w 2018 roku został wydany nakładem znanej polskiej wytwórni ZPR Records. W projekcie tym odpowiadam za jego miks i mastering.

SUN DEALERS FEAT. MARCEPANI - NIC NIE JEST WAŻNE

produkcja, miks i mastering

Wraz z Krzyśkiem Hawajem jako Sun Dealers przygotowaliśmy ten taneczny utwór w którym gościnnie zaśpiewała znana polska wokalistka MarcePani. Utwór został wydany nakładem polskiego wydawnictwa Mymusic. W ramach projektu zająłem się jego produkcją, miksem i masteringiem.

JOHN MINETON - OROS

produkcja, miks i mastering

Z zespołem John Mineton miałem już przyjemność kolejny raz współpracować przy okazji nowej EP'ki. Tym razem jednak zająłem się także pomocą przy produkcji, miksem i masteringiem.

BOŻE D - W KATO ZAWSZE NA BOGATO

produkcja, miks i mastering

Dla zespołu Boże D miałem przyjemność wyprodukować w całości utwór, który jest nieoficjalnym hymnem Katowic. Prace obejmowały produkcję muzyki, obróbkę partii wokalnych oraz miks i mastering utworu.

LISTA KLIENTÓW


Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, Energy Folk, TVP Polska, Edyta Golec, Wiktoria Tracz, Blue Magician, Ragazzo, Sun Dealers, John Mineton, DOX, 4JET, Jimmy Zone, Lachersi, Metrum, Andrzej Banach, Adrian Miniarski, Gogan, Schrill, Luzztro Records, Deep In Calm, Peter Roots, Glass, Rune, Prodigal Son, Lech Majewski, Agencja marketingu internetowego Silence!, Natalia Safran, Funky Fable, Lezon, Keenarf, Kooky Records, Grzegorz Ryba, Filip Czyżykowski i wiele innych...

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?