DZIĘKUJĘ ZA SKORZYSTANIE ZE STUDIA STEREOSOUND


Pod spodem znajdziecie wybrane prace artystów z jakimi miałem przyjemność współpracować na przestrzeni lat. Jeżeli podoba Wam się to co słyszycie to zapraszam do kontaktu.

KAJA GNIECIOSZEK - GŁÓWA DO GÓRY

miks i mastering

Kaja powraca z singlem, który dostał się do debiutów na festiwalu w Opolu w 2022 r. Całość miałem przyjemność wesprzeć produkcyjnie oraz zająć się miksem i masteringiem.

EAMON O'NEIL - MEMORIES OF YOU

miks i mastering

Eamon to utalentowany wokalista i muzyk pochodzący z Nowej Zelandii. Aktualnie mieszka w Warszawie. Jego muzyka to akustyczny folk. Miałem dla niego przyjemność zająć się miksem i masteringiem jego singla.

EFI - MÓW MI

produkcja muzyki, miks i mastering

Kolejny singiel który wyprodukowałem w całości z Justyną. Tym razem całość wyszła nam bardziej klimatyczna. Oczywiście odpowiadam także tutaj z miks i mastering całości. 

EFI - W NEONACH MIAST

produkcja muzyki, miks i mastering

Justyna na co dzień nauczycielka ma spore doświadczenie jeśli chodzi o śpiewanie. Wcześniej współpracowała głównie z zespołami rockowymi, ale nie boi się wyjść poza dotychczasowe ramy. Do tego utworu napisała także tekst, a ja zająłem się wyprodukowaniem całości wraz z miksem i masteringiem utworu.

IGR - FESTYN

miks i mastering

IGR to bardzo utalentowany raper pochodzący z Dąbrowy Górniczej. Na swoim koncie ma już kilka singli, których część miałem przyjemność zmiksować i zmasteringować. Wyraźna dykcja oraz czucie muzy, to jest to co odróźnia go zdecydowanie od reszty na rynku.

MAGDA ADAMEK - RÓWNOLEGŁY ŚWIAT

miks i mastering

Z Magdą współpracuję już od dłuższego czasu. Jej utwory na stale goszczą w regionalnych rozgłośniach w całej Polsce. Gatunek muzyczny w jakim się porusza to POP ROCK. Całość miałem przyjemność okrasić miksem i masteringiem.

FUNKY FABLE - ONE DAY

współpraca przy produkcji muzyki, miks i mastering

Z Pawłem współpracuję już 10 lat. Zaczynał u mnie ze szkoleniami, a teraz jest jednym z lepszych producentów muzyki house w Polsce. Cały czas wspieram go w zakresie produkcji muzyki oraz miksu i masteringu jego utworów. Jego single są grane na łamach Select Radio, czyli największego housowego radia na Wyspach Brytyjskich.

KAJA GNIECIOSZEK - JESZCZE RAZ

miks i mastering wraz z Grzegorzem Ryba

Kaja jest młodą artystką, ale z roku na rok prezentuje coraz lepszy warsztat, czego dowodem jest jej ostatni singiel "Jeszcze raz". Wraz z Grzegorzem Ryba zająłem się miksem i masteringiem tego utworu.

BLUE MAGICIAN - DREAMS

miks i mastering

Najnowszy singiel od Blue Magician, który miałem przyjemność zmiksować i zmasteringować. Jeśli lubisz alternatywny POP, to znajdziesz tutaj coś dla siebie.

BLUE MAGICIAN - BLOOM EP

miks i mastering

Blue Magician w składzie (Jan Rozwadowski, Julia Chlastacz, Wiktor Waniek) przygotowali bardzo fajną EPkę w ramach której zająłem się jej miksem i masteringiem. Muszę przyznać, że chociaż utwory są proste jeżeli chodzi o strukturę, ze względu na bardziej domową jakość nagrań sporo musiałem włożyć swojej pracy, aby finalny rezultat był zadowalający dla nas wszystkich. Na szczęście był potencjał w utworach i finalnie udało się tego dokonać.

WIKTORIA TRACZ - BEAT IS OFF

miks i mastering

Wiktoria jest młodą artystką. Brała udział w the Voice of Kids w którym z sukcesami występowała przed ogólnopolską publicznością. Utwór nad którym pracowałem wymagał finalnego dopieszczenia, dlatego cieszę się, że miałem przyjemność zająć się jego miksem i masteringiem.

RAGAZZO - WAWA LOVE

miks i mastering

Raga to kolejny młody artysta, z którym miałem przyjemność współpracować. Utwór ten to nie jako hymn na temat Warszawy, który w 2018 roku został wydany nakładem znanej polskiej wytwórni ZPR Records. W projekcie tym odpowiadam za jego miks i mastering.

SUN DEALERS FEAT. MARCEPANI - NIC NIE JEST WAŻNE

produkcja, miks i mastering

Wraz z Krzyśkiem Hawajem jako Sun Dealers przygotowaliśmy ten taneczny utwór w którym gościnnie zaśpiewała znana polska wokalistka MarcePani. Utwór został wydany nakładem polskiego wydawnictwa Mymusic. W ramach projektu zająłem się jego produkcją, miksem i masteringiem.

JOHN MINETON - SHIBA DANCE

produkcja muzyki, miks i mastering

Najnowszy singiel który w całości miałem przyjemność przygotować dla zespołu John Mineton. Temat jest tym bardziej ciekawy, że całość jest wykorzystywana w ramach promocji kryptowalut.

JOHN MINETON - OROS

produkcja, miks i mastering

Z zespołem John Mineton miałem już przyjemność kolejny raz współpracować przy okazji nowej EP'ki. Tym razem jednak zająłem się także pomocą przy produkcji, miksem i masteringiem.

BOŻE D - W KATO ZAWSZE NA BOGATO

produkcja, miks i mastering

Dla zespołu Boże D miałem przyjemność wyprodukować w całości utwór, który jest nieoficjalnym hymnem Katowic. Prace obejmowały produkcję muzyki, obróbkę partii wokalnych oraz miks i mastering utworu.

LISTA KLIENTÓW


Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, Energy Folk, TVP Polska, Edyta Golec, Wiktoria Tracz, Blue Magician, Ragazzo, Sun Dealers, John Mineton, DOX, 4JET, Jimmy Zone, Lachersi, Metrum, Andrzej Banach, Adrian Miniarski, Gogan, Schrill, Luzztro Records, Deep In Calm, Peter Roots, Glass, Rune, Prodigal Son, Lech Majewski, Agencja marketingu internetowego Silence!, Natalia Safran, Funky Fable, Lezon, Keenarf, Kooky Records, Grzegorz Ryba, Filip Czyżykowski i wiele innych...