Logic Pro X Kurs - obsługa programu, produkcja muzyki, mix i mastering

Logic Pro X Kurs

 

Naucz się korzystać z programu Logic Pro X!

logic pro x kursZapraszam do zapoznania się z ofertą moich kursów z obsługi programu, produkcji muzyki, miksu i masteringu w programie Logic Pro X.

Już od ponad 8 lat wspieram polskich użytkowników w zakresie działania w tym najpopularniejszym programie do produkcji muzyki i obróbki dźwiękowej na system Mac OS. Jeżeli jesteś wciąż użytkownikiem poprzednich wersji programu, to w moim katalogu znajdziesz także szkolenia z jego przedniej wersji, czyli Logic Pro 9.

W swoich kursach w sposób profesjonalny i przejrzysty przedstawiam od podstaw jakie możliwości daje Logic Pro w zakresie działania muzycznego. Oprócz samego działania programu, omawiam szczegółowo wiele narzędzi jakie znajdziecie w pakiecie, bo Apple akurat zadbał o nas w tym zakresie. Logic Pro ma moim zdaniem najlepszy zestaw instrumentów i narzędzie do produkcji muzyki dostępny na rynku spośród wszystkich programów typu DAW, czy to pod Windows, czy pod Mac.

logic pro x kursDodatkowo wraz z zakupem programu dostajecie dostęp do biblioteki dźwięków, która na bieżąco się poszerza i jest to już ponad 40 GB próbek dźwiękowych. Logic Pro X został wypuszczony na rynek kilka lat temu i w ramach tej wersji sporo się zmieniło.

W ramach szkoleń znajdziecie także informacje co zostało dodane w kolejnych aktualizacjach. Dzięki temu zawsze będziecie na bieżąco z obsługą programu. Sporo zmieniło się w ciągu ostatnich kilku lat dlatego zachęcam do sprawdzenia moich pakietów promocyjnych na stronie celem uzupełnienia wiedzy. Tutaj przy okazji mam podpowiedź dla Was bo widzę często, że kupujecie u mnie tylko Logic Pro X Kurs część 1 – on bazował na stanie rzeczy z 2014 roku, dlatego wspominam powyżej o aktualizacjach i kursach jakie pojawiły się w między czasie, celem uzupełnienia wiedzy. Tak więc Logic Pro X Kurs część 1 to dalej dobry materiał, do wprowadzenia w obsługę i produkcję muzyki w tej aplikacji, ale ze względu na sporo nowości jakie pojawiło się w kolejnych aktualizacjach zachęcam do sprawdzenia moich pozostałych kursów uzupełniających.

Logic Pro 10.5 został wydany w 2020 r. i wniósł wiele nowości do tej wersji programu.

logic pro x kursPonad 2500 nowych pętli w różnych instrumentach i gatunkach, obejmujących nowoczesny i klasyczny hip-hop, electro house, reggaeton, future bass, techno i efekty przejścia.

Kilkanaście siatek startowych Live Loops obejmujących szereg gatunków elektronicznych i hip-hopowych. 

Ponad 70 nowych zestawów perkusyjnych i 1500 nowych presetów dźwiękowo-narzędziowych.

Sampler ma zupełnie nowy interfejs użytkownika z dodatkowymi kontrolerami dającymi możliwość kształtowania dźwięku. Użytkownicy mogą bezproblemowo tworzyć i edytować instrumenty wielo-próbkowe lub używać Quick Samplera do konwersji poszczególnych dźwięków na grywalne instrumenty.

Drum Machine Designer został także zintegrowany  z nowymi funkcjami samplingu, aby ułatwić edycję próbek dźwięku.

Nowość, czyli Step Sequencer pozwala tworzyć własne beaty, melodie i automatyzację efektów. Jego interfejs bazuje na klasycznych automatach do krokowego generowania dźwięku. Idealnie się sprawdzi jeżeli chcecie wyjść poza utarty schemat zgrywania partii na żywo lub wpisywania ich w edytorze midi.

Oprócz szkoleń dostępnych do zakupu i pobrania oferuję także kursy indywidualne u mnie w studio, a także organizuję warsztaty w krakowskich studiach muzycznych. Jeżeli interesuje Was tego typu opcja szkoleniowa to zapraszam do kontaktu za pomocą formularza.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt i nie zapomnijcie sprawdzić także mojej oferty promocyjnej na stronie, gdzie znajdziecie pakiety kursów z Logic Pro i nie tylko, które będziecie mogli kupić ze sporą zniżką.