Warsztaty miks i mastering muzyki - cykl 2 dniowych warsztatów muzycznych

Warsztaty miks i mastering

WARSZTATY MIKS I MASTERING MUZYKI

Osiągnij ze mną zawodowe brzmienie już dziś!

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na weekendowe warsztaty z miksu i masteringu muzyki, które organizuję regularnie w krakowskich studiach muzycznych. Warsztaty skierowane są do osób początkujących jak i średnio zaawansowanych. Małe grupy 5 osobowe zapewniają dobrą atmosferę i idealne warunki do odpowiedniego zaangażowania w warsztaty. Całkowity koszt warsztatów to 650 PLN. Po ich odbyciu zapewniam pełne wsparcie w postaci konsultacji online i kontaktu mailowego w ramach następnego projektu nad jakim będziecie pracowali. Po skończeniu kursu każdy z uczestników otrzymuje także certyfikat. Wszystkie warsztaty odbędą się w krakowskim studio Aby Road. Aby zapoznać się dokładnie z tematyką warsztatów wystarczy kliknąć na jedno z poniższych spotkań. Pod spodem znajdziecie aktualne terminy na rok 2021.

·18/19 wrzesień - warsztaty dla początkujących i średnio-zaawansowanych.

·16/17 październik - warsztaty dla początkujących i średnio-zaawansowanych.

·20/21 listopad - warsztaty dla początkujących i średnio-zaawansowanych.

·18/19 grudzień - warsztaty dla początkujących i średnio-zaawansowanych.

Jeżeli zainteresowała Was ta oferta, to proszę o kontakt za pomocą poniższego formularza, celem dogadania szczegółów i dostępnych terminów.
Jeśli jednak nie masz czasu na to, by uzupełnić swoją wiedzę i chcesz po prostu oddać swój materiał profesjonaliście do miksu i masteringu, to zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Skontaktuj się już dziś!

    Logowanie

    Nie pamiętasz hasła?

    Stworzyć konto?