PRODUKCJA MUZYCZNA

oferta dla wokalistów i producentów muzycznych

W ramach studia stereosound oferuję produkcję muzyki na zlecenie zarówno sam jak i we współpracy z zewnętrznymi profesjonalnymi producentami muzyki.

Jeżeli szukasz miejsca w którym możesz stworzyć utwór od podstaw łącznie z wyprodukowaniem teledysku do niego, lub chcesz zacząć tworzyć muzykę, ale szukasz kogoś kto wesprze Ciebie w tym procesie, to zapraszam do współpracy (przygotowanie klipu jest oddzielnie wyceniane). Mam spore doświadczenie w tym temacie. Na bieżąco współpracuję z uczestnikami talent show oraz zawodowymi muzykami. Jeżeli macie ideę, ale nie umiecie jej zrealizować na takim poziomie, na jakim byście chcieli lub jesteście wokalistami, którzy potrzebują oryginalnego podkładu muzycznego łącznie z napisaniem tekstu to zapraszam do współpracy. Cena za wyprodukowanie jednego utworu lub remiksu zaczyna się już od 1000 PLN* (usługa zawiera także miks utworu i mastering utworu). Cena za stworzenie utworu z przekazaniem praw to 3000 PLN. W przypadku współpracy na zasadzie wsparcia tworzenia muzyki ceny ustalane są także indywidualnie po dokonaniu wstępnej analizy ilości prac. W kwestii oferty dla wokalistów - tutaj także wszystko zależy od zakresu prac - jeżeli interesuje Was ta oferta proszę o kontakt.

OD ZERA DO FINALNEGO PROJEKTU

 

Rozumiem, że etap związany z produkcją muzyki niezależnie od gatunku oraz punktu docelowego, może być pełny frustracji.

Ujawnia się ona w przypadku kiedy oczekiwania są wielkie, presja rośnie z dnia na dzień, a działania na własny rezultat są dalekie od oczekiwanych. Szczególnie, kiedy zestawimy własną muzykę z profesjonalnymi utworami referencyjnymi. Każdy producent muzyczny przechodzi przez ten sam proces, dlatego tutaj nie musicie się zbytnio przejmować. Ważne, żeby się nie poddawać i robić swoją robotę w postaci tworzenia kolejnych projektów. Im więcej ich zrobicie w krótkim czasie, wzorując się na Waszych ulubionych referencjach, tym szybciej osiągniecie lepsze finalne rezultaty.

Dla tych wszystkich z Was, którzy czują, że ich praca ma odpowiedni potencjał i chcą wszystko doszlifować na maksimum, oferuję swoje usługi produkowania utworów.

W jej ramach na bazie naszej wspólnej współpracy, czy to bezpośrednio w studio, czy też w trybie online, doprowadzę Wasze projekty, tam gdzie byście chcieli być w kwestii brzmienia, dynamiki oraz finalnej głośności utworu. W kwestii produkowania mam już spore doświadczenie. To już ponad 20 lat od kiedy pracuje jako producent muzyczny. Zacząłem od muzyki elektronicznej i z czasem uzupełniłem ten temat, także o instrumenty akustyczne. Sam gram już pod początku lat 90tych na gitarze, która była zawsze u mnie w domu. Od tamtego czasu pomogłem sporej ilości klientom wznieść ich produkcje na wyższy poziom. Dzięki czemu mogli oni rozwinąć swoje kariery i zacząć bez problemu wydawać swoje utwory w wydawnictwach polskich jak i zagranicznych. Jestem muzykiem uniwersalnym, ale jeżeli chodzi o gatunki jakie wspieram w kwestii produkowania utworów to są to; POP, Muzyka Klubowa, Muzyka Alternatywna.

Oprócz typowej współpracy z producentami oferuję swoje usługi dla wokalistek/wokalistów. W przypadku kiedy szukacie kogoś, kto wyprodukuje dla Was oryginalny utwór muzyczny pod Wasz wokal to zapraszam do współpracy. Dodatkowo ze względu na współpracę z wieloma osobami z branży, mogę zapewnić także wsparcie w kwestii pisania tekstu, pomocy wokalnej oraz już u siebie na miejscu, bądź w plenerze zrealizowania profesjonalnego klipu.

PRODUKCJA MUZYCZNA - SZKOLENIA

Jeżeli interesuje Was kurs produkcji muzyki lub chcecie podszkolić teorię muzyki, to trafiliście w dobre miejsce.

Niezależnie od mojej pracy studyjnej już od ponad 8 lat prowadzę szkolenia z obsługi programów muzycznych, produkcji muzycznej, miksu i mastering utworów. W swojej pracy wspieram takie marki jak Ableton Live oraz Logic Pro. Programów na rynku jest więcej, ale akurat na tych pracuję od lat. Jeśli jednak chcesz zobaczyć jaki program do tworzenia muzyki polecam dla osób początkujących i nie tylko, to zapraszam do mojego bloga w którym znajdziesz pełną listę. Chcecie zacząć swoją przygodę w zakresie tworzenia muzyki i ich dopracowywaniem w kwestii produkcji? Jesteście gdzieś w połowie drogi i nie wiecie jak wskoczyć na wyższy poziom? To zapraszam do działu kurs produkcji muzyki. W ramach oferty znajdziecie gotowe szkolenia z obsługi DAW, obróbki dźwięku, tworzenie muzyki elektronicznej otaz tematów takich jak produkcja muzyczna i mix i mastering, kształcenie słuchu, czy też teorii muzyki. Tak więc jak nie wiecie od czego zacząć, to ponad 100 godzin materiałów jakie oferuje na stronie, zdecydowanie pozwolą nakierować was w dobrą stronę. Oprócz gotowych szkoleń wideo, oferuję także sesje jeden na jeden w moim studio, lub szkolenia jeden na jeden w trybie online, Tak więc jeżeli chcecie się nauczyć tworzenia muzyki elektronicznej lub ogarnąć temat miksu i masteringu bezpośrednio ze mną to zapraszam serdecznie. Wszystkie szczegóły znajdziecie w dziale szkolenia na stronie. Od dłuższego czasu prowadzę także warsztaty z miksu i masteringu w krakowskich studiach muzycznych. Chcecie załapać się na kolejną edycję dwu dniowego kursu w tym temacie? To zapiszcie się do mojego newslettera, aby być na bieżąco. Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania w tematach, które przedstawiłem powyżej to prosżę o kontakt bezpośredni za pomocą formularza poniżej

Skontaktuj się już dziś!