PRODUKCJA MUZYCZNA

oferta dla wokalistów i producentów muzycznych

W ramach studia stereosound oferuję produkcję muzyki na zlecenie zarówno sam jak i we współpracy z zewnętrznymi profesjonalnymi producentami muzyki.

Jeżeli szukasz miejsca w którym możesz stworzyć utwór od podstaw łącznie z wyprodukowaniem teledysku do niego, lub chcesz zacząć tworzyć muzykę, ale szukasz kogoś kto wesprze Ciebie w tym procesie, to zapraszam do współpracy (przygotowanie klipu jest oddzielnie wyceniane). Mam spore doświadczenie w tym temacie. Na bieżąco współpracuję z uczestnikami talent show oraz zawodowymi muzykami. Jeżeli macie ideę, ale nie umiecie jej zrealizować na takim poziomie, na jakim byście chcieli lub jesteście wokalistami, którzy potrzebują oryginalnego podkładu muzycznego łącznie z napisaniem tekstu to zapraszam do współpracy. Cena za wyprodukowanie jednego utworu lub remiksu zaczyna się już od 1000 PLN* (usługa zawiera także miks utworu i mastering utworu). Cena za stworzenie utworu z przekazaniem praw to 3000 PLN. W przypadku współpracy na zasadzie wsparcia tworzenia muzyki ceny ustalane są także indywidualnie po dokonaniu wstępnej analizy ilości prac. W kwestii oferty dla wokalistów - tutaj także wszystko zależy od zakresu prac - jeżeli interesuje Was ta oferta proszę o kontakt.

OD ZERA DO FINALNEGO PROJEKTU

 

Rozumiem, że etap związany z produkcją muzyki niezależnie od gatunku oraz punktu docelowego, może być pełny frustracji.

Ujawnia się ona w przypadku kiedy oczekiwania są wielkie, presja rośnie z dnia na dzień, a działania na własny rezultat są dalekie od oczekiwanych. Szczególnie, kiedy zestawimy własną muzykę z profesjonalnymi utworami referencyjnymi. Każdy producent muzyczny przechodzi przez ten sam proces, dlatego tutaj nie musicie się zbytnio przejmować. Ważne, żeby się nie poddawać i robić swoją robotę w postaci tworzenia kolejnych projektów. Im więcej ich zrobicie w krótkim czasie, wzorując się na Waszych ulubionych referencjach, tym szybciej osiągniecie lepsze finalne rezultaty.

Dla tych wszystkich z Was, którzy czują, że ich praca ma odpowiedni potencjał i chcą wszystko doszlifować na maksimum, oferuję swoje usługi produkowania utworów.

W jej ramach na bazie naszej wspólnej współpracy, czy to bezpośrednio w studio, czy też w trybie online, doprowadzę Wasze projekty, tam gdzie byście chcieli być w kwestii brzmienia, dynamiki oraz finalnej głośności utworu. W kwestii produkowania mam już spore doświadczenie. To już ponad 20 lat od kiedy pracuje jako producent muzyczny. Zacząłem od muzyki elektronicznej i z czasem uzupełniłem ten temat, także o instrumenty akustyczne. Sam gram już pod początku lat 90tych na gitarze, która była zawsze u mnie w domu. Od tamtego czasu pomogłem sporej ilości klientom wznieść ich produkcje na wyższy poziom. Dzięki czemu mogli oni rozwinąć swoje kariery i zacząć bez problemu wydawać swoje utwory w wydawnictwach polskich jak i zagranicznych. Jestem muzykiem uniwersalnym, ale jeżeli chodzi o gatunki jakie wspieram w kwestii produkowania utworów to są to; POP, Muzyka Klubowa, Muzyka Alternatywna.

Oprócz typowej współpracy z producentami oferuję swoje usługi dla wokalistek/wokalistów. W przypadku kiedy szukacie kogoś, kto wyprodukuje dla Was oryginalny utwór muzyczny pod Wasz wokal to zapraszam do współpracy. Dodatkowo ze względu na współpracę z wieloma osobami z branży, mogę zapewnić także wsparcie w kwestii pisania tekstu, pomocy wokalnej oraz już u siebie na miejscu, bądź w plenerze zrealizowania profesjonalnego klipu.

PRODUKCJA MUZYCZNA - SZKOLENIAJeżeli interesuje Was kurs produkcji muzyki lub chcecie podszkolić teorię muzyki, to trafiliście w dobre miejsce.

Niezależnie od mojej pracy studyjnej już od ponad 8 lat prowadzę szkolenia z obsługi programów muzycznych, produkcji muzycznej, miksu i mastering utworów. W swojej pracy wspieram takie marki jak Ableton LivE oraz Logic Pro. Chcecie zacząć swoją przygodę w zakresie tworzenia muzyki i ich dopracowywaniem w kwestii produkcji? Jesteście gdzieś w połowie drogi i nie wiecie jak wskoczyć na wyższy poziom? To zapraszam do działu kurs produkcji muzyki. W ramach oferty znajdziecie gotowe szkolenia z obsługi DAW, obróbki dźwięku, tworzenie muzyki elektronicznej otaz tematów takich jak produkcja muzyczna i mix i mastering, kształcenie słuchu, czy też teorii muzyki. Tak więc jak nie wiecie od czego zacząć, to ponad 100 godzin materiałów jakie oferuje na stronie, zdecydowanie pozwolą nakierować was w dobrą stronę. Oprócz gotowych szkoleń wideo, oferuję także sesje jeden na jeden w moim studio, lub szkolenia jeden na jeden w trybie online, Tak więc jeżeli chcecie się nauczyć tworzenia muzyki elektronicznej lub ogarnąć temat miksu i masteringu bezpośrednio ze mną to zapraszam serdecznie. Wszystkie szczegóły znajdziecie w dziale szkolenia na stronie. Od dłuższego czasu prowadzę także warsztaty z miksu i masteringu w krakowskich studiach muzycznych. Chcecie załapać się na kolejną edycję dwu dniowego kursu w tym temacie? To zapiszcie się do mojego newslettera, aby być na bieżąco. Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania w tematach, które przedstawiłem powyżej to prosżę o kontakt bezpośredni za pomocą formularza poniżej


Skontaktuj się już dziś!