Promocyjne zestawy - obsługa DAW, produkcja muzyki, miks i mastering

Promocyjne zestawy

Zakup szkolenia w promocyjnych cenach!

Poniżej znajdziecie promocyjne zestawy szkoleniowe z wybranych zagadnień z zakresu tematów takich jak: obsługa programów, produkcja muzyki, mix i mastering.

Aplikacje jakie wspieram na bieżąco na dzień dzisiejszy to Ableton Live, Logic Pro i Reaper. W przypadku zainteresowania kursami z tematyki produkcja muzyki, czy mix i mastering, wiedza którą przekazuję jest uniwersalna, tak więc nie jest do końca ważne w jakim programie pracujecie, bo techniki, które pokazuję będzie można wykorzystać w każdym oprogramowaniu.

Prowadzeniem i przygotowywaniem szkoleń w formie wideo zajmuję się już od 2012 roku, dlatego możecie mieć pewność, że to co przedstawiam jest przygotowane w profesjonalny sposób i wytłumaczone najbardziej przejrzyście jak tylko można. W ramach każdego zakupionego kursu lub zestawu zapewniam pełne wsparcie. Znaczy to tyle, że jeżeli pomimo zapoznania się z materiałem coś do końca nie będzię jeszcze zrozumiałe, to zawsze można do mnie śmiało pisać, do czego gorąco zachęcam.

Oprócz mniejszych zestawów oferuję także roczne dostępy do pobrania wszystkich kursów na mojej stronie (z opcją przedłużenia). Jeżeli zainteresuje Was ten wybór, to po zakupie automatycznie dostajecie dostęp do szkoleń, które już znajdują się na mojej witrynie i które pojawią się w ciągu roku od daty zakupu. Szkolenia można pobrać do siebie na dysk. Dlatego zostają z Wami na zawsze, kiedy coś Wam ucieknie to zawsze możecie do nich sobie na spokojnie wrócić.

Przypominam, że oprócz szkoleń do zakupu i pobrania 24/7 oferuję także kursy z moim studio lub warsztaty szkoleniowe, które prowadzę w krakowskich studiach muzycznych. Jeżeli interesuje Was tego typu forma nauki to proszę o kontakt bezpośredni za pomocą formularza.