fbpx
Studio Stereosound - produkcja oraz miks i mastering

Realizacja i wyprodukowanie utworu muzycznego oraz podcastów:

Oferta stanowi rejestrację pojedynczych partii wokalnych, instrumentów, produkcję utworu oraz jego miks i mastering. 

Na życzenie możemy także wyprodukować wysokiej jakości klip do utworu.

Jeżeli jesteś muzykiem, djem/djką, wokalistą/wokalistką, która, który chce rozwinąć swoją karierę muzyczną lub pragnie realizować swoje hobby to zapraszamy do współpracy.

Mamy spore doświadczenie w tym temacie. Na bieżąco współpracujemy z uczestnikami talent show oraz zawodowymi muzykami. 

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt celem przedstawienia pełnej oferty.

Miks utworu muzycznego:

Cena już od 225 PLN za przygotowanie jednego utworu* (miks cyfrowy, miks hybrydowy cyfra+sprzęt analogowy to 400 PLN)

* cena może ulec zmianie w zależności od kompleksowości projektu, proszę o kontakt celem ustalenia dokładnej kwoty

Dla wszystkich zainteresowanych proszę najpierw o przesłanie utworu, który ma być zmiksowany, aby ustalić szczegóły dotyczące projektu.

Stworzenie miksu zajmuje 2-4 dni roboczych. Na życzenie mogę wykonać daną usługę szybciej.

WAŻNE, PROSZĘ PRZECZYTAĆ UWAŻNIE !!! (PORADY DOTYCZĄCE PRZYSYŁANYCH PROJEKTÓW):

– bardzo proszę o dokładne nazwanie wszystkich plików audio (stemów) np. dla ścieżki z basem – bass.wav, hihaty – hihat.wav, wokal – wokal.wav itp.
– możecie wysyłać pojedyńcze ścieżki audio w całości (większość sekwenserów ma możliowść eksportowania wszystkich scieżek oddzielnie jednorazowo, jeżeli nie jesteście pewni jak to zrobić proszę o kontakt na maila na maila i chętnie pomogę)
– roździelczość scieżek powinna być minimum 24bit/44.1 khz, pozwala to na uzyskanie wysokiej jakości miksu, na żądanie moge pracować także w innych roździelczościach, proszę tylko zaznaczyć to podczas przesyłania projektu
– proszę o podanie dokładnego tempa/ lub temp w waszym projekcie
– proszę także o wysłanie miksu waszego utworu w całości celem przesłuchania jego wstępnej wersji

Po wykonaniu usługi do waszej dyspozycji zostanie przekazany plik audio w rodzielczości (link z adresem do sciągnięcia pliku):
– 44.1khz/24 bit WAV

Jeżeli zamówiliście także mastering waszego projektu oczywiście dołączę nastepujące wersje:

– 44.1khz/16 bit WAV(CD jakość)
– plik MP3 320 kbs (najwyższa jakość kompresji)

Przesyłanie plików: Proszę o wystawienie plików na jeden z serwisów do trzymania danych (POLECAM wetransfer – 2gb za darmo i bardzo prosty sposób zarządzania przesyłanymi plikami), jeżeli macie z tym problem na żądanie mogę udostępnić FTP, na który będziecie mogli wrzucić swoje pliki audio, istnieje także możliwość wysłania do mnie płyty CD/DVD.

Mastering utworu muzycznego

Cena za przygotowanie masteringu jednego utworu to 75 PLN. Cena za wykonanie stem masteringu to 150 PLN*. Mastering hyrydowy pojedycznego śladu (procesowanie cyfrowe+analogowe) to koszt 200 PLN (cenę wliczone są dwie darmowe poprawki).

*stem mastering – to opcja finalizacji projektu w oparciu o wyeksportowane grupy instrumentów czyli np. instrumenty perkusyjne, wokale, instrumenty, efekty itp., dzięki tej formule można jeszcze na tym etapie uzyskać lepszy rezultat, dlatego w przypadku zainteresowania tą techniką masteringową proszę o kontakt celem dogadania szczegółów.

Termin wykonania usługi to 2 dni robocze. Na życzenie mogę wykonać daną usługę szybciej (proszę o kontakt na maila celem ustalenia warunków).

Po wykonaniu usługi do dyspozycji klienta zostaną przekazane 3 pliki (link zostanie przesłany mailem):

– 44.1khz/16 bit WAV(CD jakość)
– 44.1khz/24 bit WAV
– plik MP3 320 kbs (najwyższa jakość kompresji)

Na życzenie mogę również udostępnić pliki w innych rozszerzeniach np. FLAC, AAF, AIF (proszę tylko o zaznaczenie tego w mailu).

W mojej pracy staram się zawsze znaleźć właściwą proporcję pomiędzy głośnością a dynamiką. Jeżeli chcesz aby twój utwór/miks był pogłośniony do granic możliowści przy dalszym zachowaniu jego czystości daj mi o tym znać zanim zacznę nad nim pracę.

Przesyłanie plików:

Proszę o wystawienie plików na jeden z serwisów do przechowywania danych (POLECAM wetransfer – 2gb za darmo i bardzo prosty sposób zarządzania przesyłanymi plikami), jeżeli macie z tym problem na żądanie mogę udostępnić FTP, na który będziecie mogli wrzucić swoje pliki audio, istnieje także możliwość wysłania do mnie plytki CD/DVD

WAŻNE, PROSZĘ PRZECZYTAĆ UWAŻNIE !!! (PORADY DOTYCZĄCE PRZYSYŁANYCH UTWORÓW LUB MIKSÓW):

– nazwa pliku audio powinna stanowić tytuł utworu/nazwisko artysty
– proszę o przysyłanie tylko skończonych utworów
– proszę o przesyłanie plików w jakości 24bit/44.1 – 96kz, na żadanie mogę pracować w innych roździelczościach jednak podane wcześniej gwarantują uzyskanie najlepszej jakości
– generalna zasada przy tworzeniu utworu lub miksu jest taka, iż suma głośności wszystkich ścieżek audio powinna być pomiędzy 3-12db zanim uderzy w przester (tzw.headroom), proszę o tym pamietać podczas tworzenia miksu, iż da mi to dużą elastyczność przy masteringu waszych utworów (jeżeli masz jakieś pytania dotyczące tego zagadnienia proszę o kontakt)
– jeżeli używaliście kompresora bądź limitera proszę o dokładną informację przed rozpoczęciem pracy, wtedy potrzebne bedą dwie wersje: jedna z kompresją oraz wersja czystej (tzn. bez żadnych efektów na głównym wyjściu); będę wówczas wiedział jakie są wasze oczekiwania względem wersji finalnej
– proszę także o krótki opis dotyczący waszego utworu lub miksu np. co chcielibyście w nim zmienić brzmieniowo

W przypadku zainteresowania usługą miksu i mastering proszę o kontakt celem przedstawienia pełnej oferty.

Portfolio:

Kilka z wybranych moich prac: