Kurs produkcji muzyki - naucz się ze mną produkować utwory od podstaw.

Kurs produkcji muzyki

 

Kurs produkcji muzyki na komputerze od podstaw!

W ramach mojej oferty znajdziesz pod spodem szkolenia w najpopularniejszych programach do produkowania muzyki, takich jak Ableton Live, Reaper i Logic Pro.

Kursy skierowane są do osób początkujących, jak i tych które są już średnio-zaawansowane w temacie działania w programach oraz tworzenia muzyki w nich.

Tak więc niezależnie czy dopiero zaczynasz, czy masz już pewną wiedzę z moją pomocą możesz wznieść się na wyższy poziom produkcji. Jeżeli sprawia Ci problem tworzenie muzyki i masz problem z uzyskaniem profesjonalnego brzmienia to zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oprócz szkoleń, które są w ofercie 24/7 do zakupu i pobrania oferuję także kursy indywidualne oraz warsztaty w tej materii, dlatego jeżeli interesuje Was bardziej spotkanie online lub w studio to zapraszam do kontaktu przez e mail za pomocą formularza.

Szkoła produkcji Stereosound działa już od 2012 roku na polskim rynku. Prowadzona jest przez Wojciecha Kleckiego, który z muzyką związany jest już od końca lat 90tych. Przez te wszystkie lata zajmował się produkcją muzyki. Z początkiem roku 2010 skupił także swoje działania na takich tematach jak miks i mastering utworów oraz prowadzenie działalności szkoleniowej. Na swoim koncie oprócz pracy w charakterze inżyniera dźwięku mam sporo wydawnictw w ramach gatunków takich jak muzyka klubowa, POP, Dance i muzyka elektroniczna.

W moim profilu soundcloud możecie znależć moje prace tzw. na boku, czyli te które udało się zrealizować w ramach mojego katalogu. Lubię produkować muzykę elektroniczną i w tym zakresie oraz w temacie miksu i masteringu zapewniam wsparcie muzykom.

Produkcja muzyki to bardzo szeroki temat, ale jest to najważniejszy aspekt związany z powstaniem utworu muzycznego.

To od niego zależy jaką utwór będzie miał składnie i jakie będzie miał brzmienie. I tutaj od razu zaznaczę dla wszystkich zainteresowanych – > klucz do sukcesu <-, czyli produkcja muzyki to 70%, 25% to miks i pozostałe 5 % to mastering. I tak to w rzeczywistości wygląda, dlatego ten stały wpis dotyczący szkoleń z produkcji jakie znajdziecie u mnie chcę także traktować jako pewną formę wprowadzenia Was w realia na co musicie zwrócić uwagę.

Przy okazji jeżeli dopiero zaczynacie to bardzo zachęcam do nauki gry na przynajmniej jednym z instrumentów. Jeżeli chcecie się skupić w 100% na produkcji muzyki na komputerze, to najlepszym wyjściem jest nauka gry na pianinie. Przy okazji pozwoli Wam ona opanować melodie oraz harmonię (czyli akordy). Dzięki temu tworzenie muzyki przez Was nabierze sensu.

Później już tylko wyrabiajcie swoje ucho, słuchajcie aktywnie swoich ulubionych wykonawców, analizując ich produkcje pod każdym względem i z czasem pracując regularnie nad swoim rzemiosłem dojdziecie tam gdzie chcecie. I to od was tylko i wyłącznie i od Waszej pracy jak szybko. Bo każdy to może robić. Talent ok, może i niekiedy się przydaje, ale najważniejszy jest warsztat. Bez tego nawet najbardziej utalentowana osoba nie pójdzie do przodu.

Co składa się na dobrą produkcję utworu muzycznego?

Dobór odpowiednich brzmień pasujących w arkana danego gatunku muzycznego.

Stworzenie odpowiedniej melodii, harmonii, która będzie zapamiętywalna i pobudzała słuchaczy do przesłuchania całej produkcji.

Zadbanie o odpowiednią rytmikę w utworze, czyli stworzenie podkładów perkusyjnych do których będzie nam się chciało tupać mówiąc kolokwialnie.

Stworzenie odpowiedniej przestrzeni oraz umiejętne dobranie efektów w utworze.

Zbudowanie takiej aranżacji utworu, która będzie oddziaływała pozytywnie na słuchacza przez cały czas jej trwania.

Wytrwałości i samych sukcesów życzę! W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?