WYNAJEM STUDIA NAGRANIOWEGO

usługi dodatkowe

Studio nagrań Stereosound (to tylko 10-15 min. jazdy samochodem od Katowic) oferuje opcję wynajęcia studia na godziny wraz z moją asystą. Jeżeli jesteście zainteresowani tą ofertą, to zapraszam do współpracy. W moim studiu nagrań znajdziecie profesjonalny sprzęt, dzięki któremu wraz z moim doświadczeniem będziecie mogli wykończyć swoje projekty muzyczne na najwyższym poziomie.
Lista sprzętu z jakiego możecie skorzystać na miejscu obejmuje między innymi syntezatory analogowe, gitary elektryczne, akustyczne oraz klasyczne. Sprzęt analogowy do rejestracji śladów oraz ich obróbki w zakresie korekcji audio, dodawania saturacji i kompresji dźwięków (mix i mastering). Studio nagrań jest profesjonalnie zaadaptowane akustycznie, tak więc macie pewność, że każde Wasze nagranie będzie brzmiało profesjonalnie na każdym sprzęcie odsłuchowym, czy to w samochodzie, czy też w radio - czyli jednocześnie możecie w nim zarejestrować swoje ślady w sposób profesjonalny oraz zająć na miejscu takimi etapami produkcji muzyki, jak mix i mastering. Oczywiście zawsze możecie przynieść swoje instrumenty oraz sprzęt analogowy i z moją pomocą będziecie mieli możliwość podpięcia tego do mojego środowiska muzycznego, celem wykorzystania w sesji, żeby zrealizować nagranie. Ile to kosztuje? , cennik: godzina wynajmu studia to 80 PLN. W ramach pracy w studio będziecie mieli możliwość zrealizować swoje nagranie muzyczne, następnie z wykorzystaniem sprzętu cyfrowo-analogowego będziecie mogli się zająć jego post produkcją, czyli tzw. mix i mastering, Jeżeli z jakimś zagadnieniem będziecie mieli problem, zapewniam wsparcie we wszystkich tematach (dokładne ceny tych usług zostaną już ustalone indywidualnie podczas sesji w studio, w zależności od ilości prac do wykonania, jeżeli chcecie już poznać moje ceny, za pozostałe usługi studio, aby mięć punkt odniesienia to kliknijcie w cennik).

NAGRANIA I POST PRODUKCJADziałam w branży już od ponad 20 lat. Na swoim koncie mam sporo zrealizowanych nagrań, dlatego jeżeli będzie potrzeba na miejscu mogę wesprzeć Was swoją wiedzą i doświadczenie. Dodatkowo jeżeli zajdzie potrzeba podjęcia tematu promocji Waszych produkcji, to tutaj jeżeli materiał będzie miał spory potencjał jestem Wam w stanie także pomóc. Posiadam siatkę znajomych osób od gatunków alternatywnych do muzyki komercyjnej, które będą w stanie wesprzeć Wasze działania. Ze względu na to, iż zajmuje się także marketingiem, mogę Was pokierować w kwestii promocji własnego projektu muzycznego w sieci. Wszystkich chętnych zapraszam do skorzystania z usługi i dogadania wolnego terminu na nagranie. Nie ważne, czy jesteś muzykiem, który nie do końca jeszcze rozumie procesu produkcji utworu, czy też już działasz w temacie na całego. Możecie zawsze liczyć na me wsparcie w studio kiedy realizujesz swoje nagranie, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Jestem muzykiem i przy okazji inżynierem dźwięku, dlatego zdecydowanie możecie wykorzystać moje doświadczenie w trakcie nagrywania sesji, aby uzyskać jak najlepszy rezultat (pełny zakres działania od realizacji po mix i mastering). W swojej pracy zawsze jestem szczery, tak więc jeżeli zdecydujecie się na skorzystanie z mojego wsparcia podczas tworzenia muzyki, to dokładnie powiem "bez ściemy" co i jak należy zrobić, aby nagranie miało możliwie najlepszy rezultat. Szczególnie w dzisiejszych czasach, ma to duże znaczenie. Rynek muzyczny jest branżą bardzo konkurencyjną i po prostu liczą się produkcje na bardzo wysokim poziomie. Bez tego każde Wasze działanie promocyjne nie będzie przynosiło takiego rezultatu jaki chcecie uzyskać. Przy okazji zachęcam Was wszystkich do zapoznania się z moimi innymi usługami studia. Dokładny cennik znajdziecie tutaj. Oprócz działalności studyjnej zajmuje się także działką szkoleniową w tym samym zakresie tematycznym.


Skontaktuj się już dziś!