SZKOLENIA INDYWIDUALNE

profesjonalne wsparcie i pomoc

Dla wszystkich zainteresowanych oferuję indywidualne szkolenia wideo bazujące na Waszych projektach muzycznych w ramach tematów znajdujących się poniżej. Jeżeli macie problem z którymś z tych zagadnień i chcielibyście zasięgnąć profesjonalnej porady w tym zakresie to proszę o kontakt.

1. Obsługa syntezatorów - naucz się ze mną podstaw generowania dźwięku na tym instrumencie. Od syntezy subtraktywnej, poprzez syntezę fm, do syntezy wavetable. Mnóstwo możliwości kreacji dźwięku, różne wariacje. Chcecie mieć brzmienia jak swoi ulubieni wykonawcy, a przy tym zachować swoją indywidualność? To zapraszam do kontaktu.
2. Tworzenie dźwięków - masz swoje ulubione brzmienia, ale nie potrafisz ich zreplikować? Czasami nie wystarczy pojedynczy generator, ale trzeba zwarstwować brzmienia i przepuścić je przez kilka narzędzi aby osiągnąć odpowiedni rezultat.
3. Produkcja muzyki na komputerze - naucz się tworzyć utwory od podstaw ze mną. W ramach szkoleń oprowadzę cię przez to na co składa się dobry aranż, jak uzyskać zawodowe brzmienia, kończąc na temacie miksu i masteringu.
4. Miks utworów muzycznych - jeżeli macie problem z dynamiką, Wasze utwory nie brzmią jak zawodowe produkcje, przestrzeń stereo nie jest taka sama, produkcja jest za mało przejrzysta - poprawny miks może to zweryfikować.
5. Mastering utworów muzycznych - Wasze utwory są za ciche w stosunku do profesjonalnych produkcji? Podgłośniliście wasz utwór, ale nagle uciekła gdzieś cała dynamika i nie brzmi on jak wcześniej? Nauczcie się ze mną poprawnego masteringu.

Cena za przygotowanie pojedynczego szkolenia z danego zakresu tematycznego od 450 PLN w zależności od ilości materiału. Przykładowo szkolenie online z kategorii tematycznej jak mix mastering, to koszt 650 PLN. Dodatkowo oprócz formatu wideo oferuję konsultacje ze mną przez Skype w ramach wybranych tematów - koszt jednej godziny konsultacji to 150 PLN.

Jeżeli zainteresowała Was ta oferta, to proszę o kontakt za pomocą poniższego formularza, celem dogadania szczegółów i dostępnych terminów.

Skontaktuj się już dziś!