Studio nagrań Katowice - Stereosound zarejestruj wokal lub instrument

STUDIO NAGRAŃ KATOWICE

STUDIO NAGRAŃ KATOWICE

rejestracja wokali i instrumentów

Studio muzyczne Stereosound znajduje się na Śląsku (niedaleko miasta Katowice),

w którym w profesjonalny sposób będziecie mogli zarejestrować swoje partie wokalne lub pojedynczy instrument. Jeżeli szukacie tego typu usług to zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przez e mail. Moje studio nagrań mieści się w Siemianowicach Śląskich (tylko 10 -15min. jazdą samochodem od miasta Katowice). Oferuję elastyczne godziny otwarcia, dlatego pracę mogę wykonywać zarówno w tygodniu, jak i w weekendy w godzinach ustalonych po uprzedniej rozmowie z klientem. Na koncie mam mnóstwo zadowolonych klientów. W branży działam już od ponad 20 lat. Przy okazji szkolenia prowadzę od ponad 8 lat. Dlatego oprócz profesjonalnego rezultatu możecie także liczyć na miła atmosferę. Szukacie opinii na mój temat? Sprawdźcie między innymi moją wizytówkę Google. Wystarczy tylko w wyszukiwarce wpisać nazwę mojego studia: Stereosound.

Studio muzyczne Stereosound Katowice daje możliwość realizacji swojego swój podcastu,

z możliwością zarejestrowania całości także w formie wideo (wycena za wideo rejestrację ustalana jest indywidualnie). Przykład serii podcastów jakie nagrałem w moim studio nagrań dla agencji marketingowej Silence! znajdziecie tutaj. Studio może zrealizować podcast gdzie jednocześnie może brać w nim udział maksimum 3 osoby. Całość zostaje profesjonalnie zarejestrowana i obrobiona, celem odpowiedniego przygotowania do dystrybycji w siec. Dlatego możecie mieć pewność, że Wasz podcast będzie bardzo dobrze brzmiał na każdej platformie streamingowej takiej jak np. youtube, spotify, itunes, czy też spreaker.

ZREALIZUJ SWÓJ GŁOS DO REKLAM


Studio nagrań Stereosound Katowice to także audio rejestracja i obróbka materiałów dźwiękowych do reklam.

Jak szukacie miejsca w którym możecie zarejestrować partie wokalne do reklam oraz zająć się jego miksem i masteringiem z podkładem muzycznym to zapraszam do współpracy. Na swoim koncie mam wieloletnią współpracę z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie w tej materii oraz realizowałem materiał dla TVP Polska, jak i jej ośrodków regionalnych. Jakość w tym temacie jest najważniejsza, dlatego każdy materiał reklamowy, czy też medialny musi brzmieć zawodowo i z odpowiednią dynamiką na każdym sprzęcie. Korzystając z usług mojej osoby, będziecie mieli pewność, że Wasz materiał zostanie odpowiednio przygotowany i spełni swoje zadanie, czy to w internecie, czy też w radiu lub w telewizji.

Nagraj swoje partie wokalne i dźwiękowe do podkładu muzycznego.

Oferta skierowana jest do dzieci jak i osób dorosłych, tak więc jeżeli chcesz komuś też sprawić ciekawy prezent na urodziny to proszę o kontakt i zapraszam do studia nagrań. Nie przejmuj się, że masz problemy ze śpiewaniem. Ważne, że to lubisz. Na miejscu podpowiem, jak poprawnie zarejestrować wokal i później w ramach usługi zajmę się jego obróbką. Tak więc wszystkie niedoskonałości z nierównym śpiewaniem, nie strojeniem zostaną usunięte i całość zostanie wyprodukowana z podkładem muzycznym w profesjonalny sposób. Narzędzia do edycji naprawdę dają radę w dzisiejszych czasach, dlatego nawet z przeciętnego nagrania da się sporo wyciągnąć dobrego.

NAGRAJ SWÓJ INSTRUMENT I WIDEO KLIP W STUDIO


Działasz jako instrumentalista online?

Zarejestruj swój instrument w moim studio nagrań przy asyście inżyniera dźwięku, aby uzyskać profesjonalny rezultat. Na miejscu macie także możliwość skorzystania z takich usług jak mix i mastering. Popularna staje się usługa oferowania rejestracji swojego instrumentu na potrzeby producentów muzycznych z całego świata w formie online. Dzięki współpracy ze mną, kiedy dostajecie zlecenie możecie u mnie zarejestrować odpowiednie partie (uprzednio poddane post produkcji, czyli takim etapom jak mix i mastering) i później wysyłacie to do osoby, z którą współpracujecie w ramach projektu muzycznego.

Cena za usługę to 80 PLN za godzinę nagrywania w studio nagrań. W ofertę wliczona jest moja realizacja, edycja materiału, jego wyrównanie do skali czasowej, dostrojenie dźwiękowe i przygotowanie profesjonalnie brzmiącego rezultatu.

Dla wszystkich którzy chcą także zarejestrować swoje nagranie w wersji audio-wideo oferuję możliwość przygotowania takiego klipu.

Oferta idealnie sprawdzi się w przypadku kiedy budujecie swoje portfolio w sieci jako wokaliści lub instrumentaliści lub także jako prezent urodzinowy. Koszt nagrania takiego klipu u mnie w studio to 400 PLN.. Szczególnie zachęcam osoby, które chcą wzmocnić swój wizerunek w sieci do skorzystania z tej usługi. W niedrogi sposób możecie przygotować zawodowy materiał, który następnie można będzie udostępnić na swoim kanale youtube. Oprócz muzyki zajmuje się także marketingiem w sieci, dlatego na miejscu będę Wam w stanie także podpowiedzieć, jakie macie możliwości w tym medium społecznościowym i nie tylko, jeżeli chodzi o promowanie takich treści, aby przebić się w branży muzycznej.

Jeżeli zainteresowała Was oferta mojego studia nagrań, to proszę o kontakt za pomocą poniższego formularza lub telefon, e mail, celem dogadania szczegółów i dostępnych terminów.

Skontaktuj się już dziś!