Szkoła produkcji muzyki – stereosound.pl

Właściciel/Szkoleniowiec: Joanna Lekston-Klecki , wierny pomocnik mąż : Wojciech Klecki

Siemianowice Śląskie

Witam Was serdecznie. Mam na imię Wojtek i już od ponad 17 lat zajmuję się produkcją muzyki.

Z najnowszych wiadomości z końcem 2014 roku wraz z kolegą Piotrkiem z którym współtworzę muzykę taneczną wygrałem międzynarodowy konkurs na najlepszy remiks utworu znanego producenta sceny muzycznej house/techno Roberta Babicza. Konkurs ten został zorganizowany przez portal Beatport. Z początkiem lutego 2015 utwór został wydany nakładem cenionej wytwórni Systematic Recordings. Na co dzień oprócz produkcji muzyki zajmuję się także wykonywaniem usług związanych z miksowaniem oraz masteringiem muzyki – więcej na ten temat znajdziecie w menu usługi studyjne na stronie głównej.

Projekt stereosound.pl stworzyłem z myślą o muzykach, którzy szukają pomocy związanej z produkcją nowoczesnej muzyki na komputerze.

W jego ramach oferuję szkolenia zarówno z obsługi oprogramowania potrzebnego do tworzenia kompozycji, jak i z projektowania dźwięków, miksowania oraz masteringowania utworów.

Jeżeli trafiliście na moją stronę po raz pierwszy to celem sprawdzenia moich umiejętności oraz jakości prowadzonych przeze mnie szkoleń zapraszam Was na mój kanał youtube. Znajdziecie tam sporą dawkę darmowych szkoleń z powyżej przedstawionych tematów. Poniżej możecie znaleźć niektóre z komentarzy odnoszące się do mojej pracy :

użytkownik qlturalny napisał:

” Super opis Simplera. W życiu bym nie wpadł że do dostrajania sampla można posłużyć się operatorem”

użytkownik garai napisał:

” Nie widziałem jeszcze polskich tutków na temat LIVE’a, fajnie posłuchać technicznych rzeczy, może w przyszłości zrobisz tutek właśnie na temat ustawień EQ poszczegolnych instrumentów, Bassu, Sub-bass’u, Leadow, Beatu tak żeby to się w mixie nie kłóciło ze sobą. „

użytkownik Szonekable napisał:

„tutorial bardzo dobry 🙂 obejrzalem juz chyba wszytskie Pana poradniki jezeli chodzi o Abletona! czekam na wiecej :)”

użytkownik heslividur napisał:

„Rewelacja! Dziękujemy za nieocenioną pomoc. Miło spotkać kogoś, kto tak chętnie dzieli się swoją wiedzą 🙂

P.S. Śledzimy Twojego bloga. Kawał dobrej roboty! dziękujemy!”

Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z moją ofertą.