Logic Pro X – grupowe szkolenie internetowe z miksu i masteringu ( maj 2017)

Cel :

Podniesienie umiejętności uczestników w zakresie kształtowania finalnego brzmienia utworu muzycznego (miks i mastering), tak aby spełniał on kryteria wymagane w odniesieniu do profesjonalnych produkcji z danego gatunku muzycznego.

Ilość uczestników:

5 osób na jedną grupę szkoleniową (szkolenie startuje w przypadku otrzymania pięciu potwierdzonych i  opłaconych zgłoszeń). Zgłoszenia na maj przyjmowane są do końca kwietnia br. 

Wymagania:

Skończony projekt muzyczny w programie Logic Pro X (każdy z uczestników dostarczy wyeksportowane ścieżki projektu w formie audio z wyłączonymi efektami na sumie stereo wszystkich kanałów – w razie niejasności proszę o kontakt).

Dostęp do pobrania darmowych wtyczek jakie zostaną wykorzystane w czasie szkolenia (linki zostaną przesłane drogą mailową). 

Forma szkolenia: 

Po otrzymaniu ścieżek od każdego z uczestników na bazie dostarczonych materiałów przygotuję pięć zmiksowanych i zmasteringowanych  projektów w oparciu o narzędzia dostępne w programie Logic Pro X oraz z pomocą wysokiej jakości  darmowych wtyczek zewnętrznych.

Oprócz przygotowania projektów dostaniecie także dostęp do komentarzy wideo przygotowanych przeze mnie w odniesieniu do Waszych produkcji (w nich zwrócę uwagę na najważniejsze rzeczy, tak aby mieliście jasną wizję w jaki sposób podnieść swój poziom w temacie produkcji oraz miksu utworów w przyszłości).

Najważniejszą  ideą i wyznacznikiem dlaczego zdecydowałem się na typ grupowy szkolenia internetowego jest to, iż oprócz swojego zmiksowanego i zmasteringowanego utworu muzycznego otrzymacie także dostęp do pozostałych czterech projektów wraz z komentarzami wideo odnoszącymi się do pozostałych uczestników. Dzięki temu w ramach pojedycznego szkolenia będziecie mieli dostęp do dużej ilości materiałów dydaktycznych co przełoży się na jeszcze większe zgłębienie wiedzy w tym zakresie tematycznym. 

Po skończeniu szkolenia zapewniam Wam także wsparcie przy następnym Waszym projekcie w postaci jednej godziny ze mną na komunikatorze Skype oraz komunikacji mailowej.  

Cena: 

450 PLN od osoby

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt za pomocą formularza dostępnego na stronie.